«І Кров по Долині» - 伝記、アルバム、曲、ビデオクリップ

18 травня 2008 року відбулася неординарна подія в історії української музики. У цей день на сцені Всеукраїнського фестивалю “Шевченко-фест” дебютував гурт з оригінальною назвою «І Кров по Долині». Більше того, він зразу ж отримав перше місце у номінації «Найкраща пісня на Шевченкову тематику» та здобув приз глядацьких симпатій. «Троє хлопців у вишиванках, чий спів нагадував легендарний Плач Єремії…» — так у той час написала про гурт українська преса.


Час проходить, а гурт розвивається та удосконалюється. Пишуться нові пісні, нові виступи, нові фестивалі — «Срібна підкова», «Бескиди», «Сурми звитяги».


16 лютого 2009 року – дебютний сольний концерт гурту у рідному Львові. У медіа нові повідомлення: «…патріотичні, ліричні, романтичні пісні. Пісні, що змушують думати, пробуджують відчуття самоідентифікації, ідентифікації себе як українця. Звучали композиції на слова Тараса Шевченка, Михайла Стельмаха, авторські та народні пісні.», «Прості й самобутні, троє галицьких хлопців щиро й чуттєво перевернули з ніг на голову самоусвідомлення присутніх. Як з гітар та сопілки добували звуки, так з тіла вивертали душу, змушували серце битись у ритм бубна. Лірично-акустичний рок без пафосу зачепив за живе кожного, хто їх слухав.»


Зачіпає і далі, але зі ще більшою силою, бо в середині 2009 року до групи приєднується барабанщик, який додає музиці драйву та енергії. Концерти та виступи в оновленому складі, фестивалі «Дикий мед», «Захід», «Гайдамака.UA».


У 2011 році гурт змінив дещо змінив своє звучання і перейменувався на «Стихія».