Лія Достєва: українські митці мають глобальне завдання
UKRAINE! UNMUTED · 42 minutes ·

Лія Достєва: українські митці мають глобальне завдання

«Іноземці живуть у привілейованому та відносно безпечному середовищі. Вони не розуміють українську ситуацію не тому, що не хочуть, а тому, що не можуть уявити як в будинок прилітає ракета. Це поза межею їхнього досвіду. Наше завдання – не налякати, а познайомити їх з тим, що ми переживаємо».

У цьому епізоді спілкуємось з Лією Достєвою – художницею та культурною антропологинею. Традиційно: про українське мистецтво та його репрезентацію, але розглядаємо тему з іншого кута. У чому складність репрезентації України та українського для іноземців? Чому західні суспільства сприймають нас по-різному? Як українській культурі бути почутою та змусити реципієнтів рефлексувати? Чому не всі іноземці однаково солідарні з нами?

Подкаст UKRAINE UNMUTED з Євгенією Нестерович – це спільний проєкт Radio SKOVORODA та Інституту стратегії культури з нагоди п’ятого триєнале сучасного українського мистецтва «Український зріз» у Каунасі. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts. Подкаст вдалось створити в межах програми Supporting Journalim in Distress, яку реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

Українські винні історії

Критичні дні

Вижити: щоденники війни

АВТЕНТИКА

Android story