Стас Туріна: наша відповідальність сильніша за страх
UKRAINE! UNMUTED · 65 minutes ·

Стас Туріна: наша відповідальність сильніша за страх

Українське мистецтво допомагає долати страх! 6 розмова у подкасті UKRAINE UNMUTED якраз про подолання страху, відчуття відповідальності, власний і суспільний тілесний досвіди, інклюзію та практичну взаємодопомогу. Концептуальний художник Стас Туріна відверто розповідає про свій досвід війни, про рефлексії й творчу мовчанку, про нові дефініції відповідальності. Як для Стаса розпочалась війна та чому він був до неї готовим? Про що він зараз найбільше розмірковує і як це відображається у творчості? Що таке тілесні переживання? Якої підтримки потребують люди з інвалідністю і якою є правдива інклюзія? Чи існує радість за межею відчаю?

Стас не народився в Києві, але став киянином, переживши разом з містом його найважчі дні після 24 лютого: «Я відчував себе учасником великої битви. Битва за Київ була й моєю битвою. Боротьбою в широкому сенсі цього слова. Як митець, я відчуваю громадянську відповідальність перед своєю країною».

Подкаст UKRAINE UNMUTED з Євгенією Нестерович – це спільний проєкт Radio SKOVORODA та Інституту стратегії культури з нагоди п’ятого триєнале сучасного українського мистецтва «Український зріз» у Каунасі. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts. Подкаст вдалось створити в межах програми Supporting Journalim in Distress, яку реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

За Гіппократом

Україна за кермом

Русскій фейк, іді на***!

Gap Year

Радіо Скорбота

Дофамін для освіти

Коментаторська

Є ПИТАННЯ