Василь Рожко: війна за культурну спадщину
UKRAINE! UNMUTED · 61 minutes ·

Василь Рожко: війна за культурну спадщину

Зараз нас об’єднує спільна лють, а після перемоги єднальним елементом має стати спільна культурна спадщина. Про культурну спадщину, важливість її збереження та правильного позиціонування другий епізод подкасту UKRAINE! UNMUTED. Глибинний, почасти філософський діалог ведуть авторка та ведуча подкасту Євгенія Нестерович та голова ГО «Тустань», засновник і директор фестивалю «ТуСтань!» @Василь Рожко.


Що ми маємо на увазі, коли говоримо про культурну спадщину? Чи бракує нам узгодженості та спільного голосу у комунікації зі світом? Як відображається збереження культурної спадщини на нашому іміджі? Як ситуація змінилась після 2014 року? Як big data допоможе нам структурувати та зберегти нашу спадщину? «Коли ти складаєш реєстр, ти можеш відповісти, скільки предметів в музеї, чи їх перераховували, чи справжні ці предмети, чи їх замінили при нагоді. Але big data – не тільки про список, не тільки про довжину, ширину й висоту, це опис предмета, яким він реально є».


У другому сезоні UKRAINE! UNMUTED – це одночасно й живі публічні зустрічі, і аудіоподкасти на Spotify, SoundCloud, Google та Apple podcasts, і відеорозмови на YouTube. Спільний проєкт Інституту стратегії культури та Радіо Сковорода, який став можливим за підтримки America House Lviv та Українського культурного фонду.

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

За Гіппократом

Інструкція. Війна

Україна за кермом

Війна в Україні

Війна. Інформаційний марафон

Війна і MDMA

ВІЙНА І КНИГА

Бо любов [крапка] війна