Альона Каравай: глобальні периферії та локальні центри
UKRAINE! UNMUTED · 59 minutes ·

Альона Каравай: глобальні периферії та локальні центри

Подкаст UKRAINE! UNMUTED повертається! У другому сезоні продовжуємо спілкуватися з українськими культурними діячами й діячками, митцями та мисткинями, щоб відкрити для себе сучасну українську культуру та способи її репрезентації світові. Авторка та ведуча подкасту Євгенія Нестерович запрошуватиме тих, хто представляє українську культуру за кордоном та розкриватиме теми III Конгресу Культури, який відбудеться у Львові восени.


Гостя першого епізоду – кураторка та культурна менеджерка Альона Каравай. Альона розповідає про митецькі резиденції, зокрема й про «Хату-Майстерню», про глобальні мистецькі периферії та локальні культурні центри. Як відбувається обмін мистецьким досвідом між різними регіонами України? Чи залежить культурна активність від розміру міст? Які міста є герметичними? Де більше агентності: в Україні чи за кордоном? Де тепер знаходиться мистецький центр України? Чи є успішні кейси інновацій на культурній периферії?


Українська культура бере слово! Слухайте UKRAINE! UNMUTED на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts, дивіться на YouTube та приходьте на відкриті записи. Анонси та реєстрація на сторінках Інституту стратегії культури та Радіо Сковорода. Це наш спільний проєкт, який став можливим за підтримки America House Lviv та Українського культурного фонду.

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

ТА ТИ ШО?

Та й таке

Не та людина

Україна за кермом

TA in Ukraine

БАХМАТОВ П.Б.Л.Б

Вірші українською мовою

Життя в серванті