Ярина Шумська: світ відгукується на трагедію
UKRAINE! UNMUTED · 42 minutes ·

Ярина Шумська: світ відгукується на трагедію

Робимо українське мистецтво гучнішим. Разом з Євгенією Нестерович та Яриною Шумською – художницею, перформеркою та дослідницею мистецтва. «Мистецтво не транслює страх перед смертю. Усі ми рано чи пізно закінчимо свій земний шлях. Питання більш глобальне: що я можу зробити, поки я тут? У світу є питання, на які ми маємо відповідати. У тому числі завдяки мові мистецтва».

Як змінилося сприйняття та репрезентація українського мистецтва закордоном за останні 10 років? Як розказати про Україну через перформанс? Чи розуміє світова публіка українську адженду? Про що можна говорити у творах і як (не) травмувати аудиторію? Чи мають українські митці громадянський обов’язок? Як передати біль через мистецтво? «Сховище перестало сприйматися тільки як фізичне укриття. Найкращим сховищем для людини є людина. Справжнє відчуття захищеності приходить з можливістю побути разом».

Подкаст UKRAINE UNMUTED з Євгенією Нестерович – це спільний проєкт Radio SKOVORODA та Інституту стратегії культури з нагоди п’ятого триєнале сучасного українського мистецтва «Український зріз» у Каунасі. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts.

Подкаст вдалось створити в межах програми Supporting Journalim in Distress, яку реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

Поттеролови

Слово на перетині

Робота на здоров'я

Русскій фейк, іді на***!

Три сторінки на день

Book Beats: Аудіокниги українською

Храм на Подолі (Київ, Україна)