Ірина Старовойт: як ми змінилися
UKRAINE! UNMUTED · 59 minutes ·

Ірина Старовойт: як ми змінилися

Як українці та українки змінились за час повномасштабного вторгнення? Коротка відповідь – дуже, довша й змістовніша – у восьмому та завершальному епізоді другого сезону подкасту UKRAINE! UNMUTED. Поговорили про зміни ще у процесі цих змін з Іриною Старовойт, поеткою, есеїсткою, доцентка кафедри культурології УКУ та співтворчинею подкасту «Плани на завтра» на Radio SKOVORODA.


Що нині є суспільним клеєм, а що навпаки роз’єднує? Чи дегуманізувала нас війна? Як ми ставимось до наших інших? Радянське минуле досі впливає на нас? Українці мають потенціал сформулювати нову велику ідею й змінити старі світові порядки? Яке світове значення має наша боротьба за незалежність? «Україна зараз відкриває себе як сад, сковородинський сад, який просто безконечно потрібно доглядати й плекати. Слово «травма» по-українськи можна записати так, що «м» одразу потрапить в дужки. Тобто на травмі одразу виростає трава, а за травою квіточки, а там і руїни почнемо відбудовувати».


Рефлексуємо, аналізуємо та плануємо на Spotify, SoundCloud, Google та Apple podcasts Radio SKOVORODA, а також на YouTube. UKRAINE! UNMUTED – спільний проєкт Інституту стратегії культури та Радіо Сковорода, який став можливим за підтримки America House Lviv та Українського культурного фонду.

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

Як ми кохалися

Як ми вижили

Подкаст RISE Ukraine. Все про відбудову

Подкаст Rise Ukraine. Все про відбудову

Подвійні стандарти

Я знаю, як це

Радіо Ми з України

ППО. Протипанічна оборона