Костянтин Зоркін: усі, хто зараз творить, виступають проти смерті
UKRAINE! UNMUTED · 51 minutes ·

Костянтин Зоркін: усі, хто зараз творить, виступають проти смерті

«Мистецтво – це єдиний матеріальний доказ існування душі. Зараз будь-яка творча дія – це підтримка життя». Про творіння і створення, про культурну магію і культурний міф говоримо у 7 епізоді подкасту UKRAINE UNMUTED з перформером та художником Костянтином Зоркіним.

Хто має говорити про Україну та українське мистецтво? Чи є зараз спільні риси в українських митців? Як проходить сучасне культурне міфотворення? Наскільки в мистецтві важлива колективна дія? Як митці відчувають біль українських міст? Чи допоможе мистецтво подолати прірву між різними досвідами війни? Яким буде Харків після перемоги? «Харків мені болить, як орган мого тіла. Щоб працювати, важливо відчувати. Усе, що я відчуваю до мого міста, я показую в мистецтві».

Подкаст UKRAINE UNMUTED з Євгенією Нестерович – це спільний проєкт Radio SKOVORODA та Інституту стратегії культури з нагоди п’ятого триєнале сучасного українського мистецтва «Український зріз» у Каунасі. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts. Подкаст вдалось створити в межах програми Supporting Journalim in Distress, яку реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

Критичні дні

Війна. Інформаційний марафон

Подкасти UA-Футбол

Радіо Ми з України

Селекція

Слиш, Купи

U STAND U FIGHT – Український подкаст з Мілою Єремеєвою

Шева, Леся і Франко