Оксана Форостина: набір лінз для пояснення української культури
UKRAINE! UNMUTED · 47 minutes ·

Оксана Форостина: набір лінз для пояснення української культури

«Українська культура, занедбана державою та суспільством, виробила таку стійкість, що зараз є однією з найпрогресивніших галузей». Про набір лінз для пояснення української культури закордоном, стрибок у залученості там наших спеціалістів, фору завдяки причетності до західних інституцій – говоримо з Оксаною Форостиною, яка є кураторкою дискусійної програми «Український зріз» UKRAINE UNMUTED, редакторкою збірки текстів до цього проєкту, стипендіаткою програми Europe’s Futures Інститут наук про людину в Відні. Чому важливо створювати контекст? Яким має бути входження України у західний культурний світ? Як перейти на наступний рівень, коли український голос лунатиме не лише у розмовах про Україну?

Подкаст UKRAINE UNMUTED з Євгенією Нестерович – це спільний проєкт Radio SKOVORODA та Інституту стратегії культури з нагоди п’ятого триєнале сучасного українського мистецтва «Український зріз» у Каунасі. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts.

Подкаст вдалось створити в межах програми Supporting Journalim in Distress, яку реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

Дофамін для освіти

Новини для українців у Чехії

Життя в серванті

Вмістожер

Радіо Ісландія

U STAND U FIGHT – Український подкаст з Мілою Єремеєвою

Афірмації українською

Book Beats: Аудіокниги українською