Олена Турянська: розриви реальностей: всередині та ззовні
UKRAINE! UNMUTED · 59 minutes ·

Олена Турянська: розриви реальностей: всередині та ззовні

Гостя третього епізоду подкасту UKRAINE! UNMUTED описала трансформацію українців та українок так: «Люди стають кришталево-сталевими й починають просто світитись». З художницею, графіком, авторкою інсталяцій Оленою Турянською говоримо про світло, яке ми маємо пролити самі на себе і яким маємо освітити Україну для міжнародної спільноти.


Як Олена пояснює Україну для іноземців через візуальне мистецтво? Чому ці пояснення потрібні? Якого контексту не вистачає світові для розуміння України? Важливо, як ми говоримо чи про що ми говоримо? Яким чином транслювати досвід війни та уникнути кон’юнктури? Олена стверджує, що перед тим, як пояснювати світові щось про нас, спершу нам потрібно зрозуміти самих себе: «Коли вирішаться внутрішні проблеми, зміниться й спосіб трансляції: те, як ми про себе говоримо».


Слухайте новий епізод про актуальне в культурній комунікації на Spotify, SoundCloud, Google та Apple podcasts, і дивіться запис розмови на YouTube. Спільний проєкт Інституту стратегії культури та Радіо Сковорода, який став можливим за підтримки America House Lviv та Українського культурного фонду.

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

ТА ТИ ШО?

Та й таке

Не та людина

Дизайн життя (медитації, афірмації, практики збільшення ефективності)

TA in Ukraine

БАХМАТОВ П.Б.Л.Б

Вірші українською мовою

Життя в серванті