Вероніка Склярова: Міграція
UKRAINE! UNMUTED · 47 minutes ·

Вероніка Склярова: Міграція

Можна почуватися своїм у чужому місті й чужим у своєму. Чи змогли українці, що виїхали за кордон, стати «своїми» там і чи почуватимуться «своїми», коли повернуться? Про міграцію та новий сенс цього поняття для української культури говоримо у сьомому епізоді другого сезону подкасту UKRAINE! UNMUTED.


Наша гостя – Вероніка Склярова, співкураторка однойменного блоку на Конгресі Культури 2023 й театральна продюсерка. Цьогоріч на події багато дискутували про стратегію реінтеграції, про випередження дистанціювання й фрагментації суспільства та про громадськість, яка готова брати на себе відповідальність, не чекаючи сигналу «згори». Чи не втомились іноземці від України та українського? Як діяти культурі за кордоном, щоб давати мігрантам відчуття співпричетності? Чому мрія і надія важливі навіть в таких глобальних питаннях?

Епізод, який захочеться обдумувати опісля, на Spotify, SoundCloud, Google та Apple podcasts Radio SKOVORODA, а також на YouTube. UKRAINE! UNMUTED – спільний проєкт Інституту стратегії культури та Радіо Сковорода, який став можливим за підтримки America House Lviv та Українського культурного фонду.

Comments (0)

You Must Be Logged In To Comment

Similar podcasts

Та й таке